איך תוכלו לדעת איפה יש קישורים חיצוניים לאתר שלכם?

איך תוכלו לדעת באיזה אתרי אינטרנט יש קישורים לאתר שלכם?
זמן קריאה: 2 דקות

כל מי שנמצא בתחום קידום האתרים מודע לכך שבניית מערך קישורים חיצוניים איכותי מאתרים אחרים הוא כלי הכרחי לצורך קידום אתרים.

איך נוכל לדעת מאיפה מגיעים קישורים חיצוניים שמפנים לאתר שלנו?

בדיוק בשביל זה הכנו את המאמר הנוכחי בו נסביר איך תוכלו לנתח את קישורים חיצוניים שמגיעים אל האתר שלכם בכדי להבין את מצבכם. אנחנו מאמינים במהלכי שיווק שניתן למדוד אותם על בסיס קבוע ולכן אם תרצו לבצע את תהליך הקידום בצורה מקצועית תהיו חייבים לבצע בדק בית בכדי לראות האם הפעולות שאתם מבצעים מוכיחות את עצמן.

חשוב לציין כי קיימות בשוק מספר תוכנות שונות לבדיקת קישורים חיצוניים כמו- Majestic.com, Aherf.com ועוד אחרות אך במאמר זה נציג את התוכנה שבה אנו ממליצים להתמקד והיא Google search console.

למעבר לתוכנת גוגל קונסול לחצו כאן

 

Google search console

כלי זה יאפשר לכם לקבל רשימה מפורטת של קישורים חיצוניים מאתרים שמקשרים אל האתר שלכם. ה"חסרון" הוא שכלי זה מאפשר לכם לבצע מעקב רק אחרי האתרים שנמצאים בשליטתכם (בניגוד לכלים הנזכרים לעיל). אנו ממליצים לכם לבצע בקרה חודשית בכדי לדעת איפה העסק שלכם עומד מבחינת היקף ורמת קישורים חיצוניים מאתרים שמפנים אליו.

אם תהפכו את הבקרה על מערך הקישורים החיצוניים של האתר שלכם לחלק משגרת קידום האתר תוכלו להשיג תוצאות אפקטיביות בהרבה מאשר התמקדות מוחלטת רק בכתיבת תכנים ורשתות חברתיות. גם אם הקידום לא נמצא תחת אחריותכם הישירה ובפועל אתם מוציאים את פעולות הקידום לחברה חיצונית זכרו כי זכותכם וחובתכם לדרוש דו"ח המפרט את מצב הקישורים החיצוניים על בסיס חודשי.

לסיכום, זכרו כי למרות שמערך קישורים חיצוניים הינו כלי חשוב ומשמעותי לקידום האתר אין צורך להשקיע בו את כל זמנכם ולבזבז שעות על ניתוחים מייגעים של קישורים המגיעים אליכם לעומת המתחרים.

הדבר הנכון מבחינתכם יהיה ליצור תכנים מעניינים לאתר ו"על הדרך" להגדיל את מערך הקישורים שמגיעים לאתר. בנוסף, לא כמות המבקרים באתר, לא כמות התכנים באתר ולא כמות הקישורים שמגיעים לאתר הם מה שחשוב באמת.

קישורים חיצוניים גוגל קונסול

מה שחשוב באמת הוא בכמה כמות ההכנסות של החברה גדלה בעקבות קיומו של האתר.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב pinterest
Pinterest

כתיבת תגובה

פוסטים אחרונים

דף הפייסבוק שלנו

למידע נוסף Rosh Digital

רוצה לדעת עוד על שיווק דיגיטלי?

כל מה שרציתם לדעת ולא העזתם לשאול על שיווק דיגיטלי. דברו איתנו ונפרסם מאמרים נוספים על מה שמעניין אתכם.

מאמרים נוספים

סגירת תפריט